LMZ14201HTZX/NOPB
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67926919
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Plating | Tin |
| Depth | 9.85 mm |
| Efficiency | 97 % |
| Features | OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| Height | 4.8 mm |
| Isolation | Non-Isolated |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Input Voltage | 42 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Power Dissipation | 30 W |
| Min Input Voltage | 6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount , Through Hole |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 7 |
| Output Current | 1 A |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Switching Frequency | 400 kHz |
| Thickness | 4.57 mm |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output 1 | 30 V |
| Width | 9.85 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 234
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $221.589 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




