LMV321M7/NOPB
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67926773
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Voltage - Input Offset | 7 V |
| Current - Input Bias | 250 nA |
| Current - Output / Channel | 130 μA |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 1 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Applications | Catalogue |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 17,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - | $31.059 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





