LMH6702MF/NOPB
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67926652
Date Code:24+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | Current Feedback |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 10 V |
| Current - Input Bias | 6 μA |
| Current - Output / Channel | 80 mA |
| Current - Supply | 12.5 mA |
| Gain Bandwidth Product | 1.7 GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 3100 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Applications | Catalogue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | SC-74A/SOT-753 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 4,380
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - | $31.69 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




