JM38510/13503BGA
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67924916
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Current - Output / Channel | 70 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 0.8 V/μs |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C(TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | TO-99-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 68
MOQ:68
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 68 - | $374.543 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




