IHLP4040DZER150M5A
VISHAY
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67923480
Date Code:16+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-4040DZ-5A |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 5.1A |
| Current - Saturation (Isat) | 7.7A |
| Inductance | 15 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| Frequency - Self Resonant | 10.4MHz |
| DC Resistance (DCR) | 50.29mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4040 |
| Size / Dimension | 0.425"L x 0.400"W(10.80mm x 10.16mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5,080
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.249 |
| 10,000 - | $1.245 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




