IHLP2525CZER1R0M01
VISHAY
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67923478
Date Code:23+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Fixed inductors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | IHLP-2525CZ-01 |
| Type | Molded |
| Current Rating (Amps) | 11A |
| Current - Saturation (Isat) | 22A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 10mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.270"L x 0.255"W(6.86mm x 6.47mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 18,542
MOQ:2,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.532 |
| 20,000 - 99,999 | $0.53 |
| 100,000 - 199,999 | $0.53 |
| 200,000 - | $0.529 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





