ICE3BS03LJGXUMA1
INFINEON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67923353
Date Code:21+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10.5 V ~ 26 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 65 kHz |
| Duty Cycle | 75% |
| Topology | Flyback |
| Fault Protection | Current Limit/Open Loop/Overload/Overtemperature/Overvoltage |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ +130°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-DSO-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 495
MOQ:495
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 495 - 4,949 | $2.985 |
| 4,950 - | $2.975 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





