HMC596LP4ETR
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67922856
Date Code:16+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 5 V |
| Test Frequency | 3 GHz |
| Frequency Range | 200MHz ~ 3GHz |
| Circuit | 4x2 Matrix |
| IIP3 | 27dBm |
| P1dB | 22dBm |
| Insertion Loss | 7.5dB |
| Isolation | 40dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 24-QFN(4x4) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,298
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $21.324 |
| 1,000 - 4,999 | $21.296 |
| 5,000 - | $21.274 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




