HMC1118LP3DETR
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67922537
Date Code:24+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | VSAT |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Test Frequency | 3GHz, 13GHz |
| Frequency Range | 9kHz ~ 13GHz |
| Circuit | SPDT |
| IIP3 | 62dBm |
| P1dB | 37dBm |
| Topology | Absorptive |
| Insertion Loss | 2dB |
| Isolation | 50dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-LFCSP(3x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.459 |
| 1,000 - 4,999 | $12.431 |
| 5,000 - | $12.409 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




