GRM31CF11E106ZA01L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67921871
Date Code:14+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Capacitance | 10 µF |
| Case/Package | 1206 |
| Height | 1.6 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 1.6 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,960
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.313 |
| 30,000 - 149,999 | $0.313 |
| 150,000 - 299,999 | $0.312 |
| 300,000 - | $0.312 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




