EEHZA1H101P
PANASONIC
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67920316
Date Code:22+
文档
产品属性
| Capacitance | 100 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 10 mm |
| Dissipation Factor | 10 % |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 28 mΩ |
| Height | 10.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 10.4902 mm |
| Lead Diameter | 900 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 4.6 mm |
| Leakage Current | 50 µA |
| Life (Hours) | 10000 hours |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Polymer |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | PCB , Surface Mount |
| Packaging | Cut Tape |
| Polarity | Polar |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Ripple Current | 2 A |
| Ripple Current (AC) | 2 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 50 V |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 800
MOQ:800
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 800 - 7,999 | $2.99 |
| 8,000 - | $2.983 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





