- Top >
- 半导体 >
- 集成电路/集成电路 >
- Memories >
- Other Memories >
- DS2401P+T&R(MAXIM)
DS2401P+T&R
MAXIM
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67920016
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Plating | Tin |
| Data Bus Width | 8 b |
| Data Rate | 16.3 kbps |
| Height | 1.5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 6 V |
| Memory Type | ROM |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.8 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 6 |
| Packaging | Cut Tape |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Unknown |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Width | 3.89 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 21,374
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.207 |
| 10,000 - | $1.203 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




