DE2E3KY222MA3BM02F
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67919377
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KY |
| Capacitance | 2200 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Straight |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315"Dia(8.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.433" (11.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 687
MOQ:687
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 687 - 6,869 | $0.34 |
| 6,870 - 34,349 | $0.338 |
| 34,350 - 68,699 | $0.333 |
| 68,700 - 343,499 | $0.332 |
| 343,500 - | $0.332 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




