DE2E3KH472MN3A
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67919374
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 电容器 Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KH |
| Capacitance | 4700 pF |
| Voltage - Rated | 250VAC |
| Lead Style | Leaded |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Ratings | X1, Y2 |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | E |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.512"Dia(13.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.630" (16.00mm) |
| Package / Case | Radial, Disc |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 93
MOQ:93
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 93 - 929 | $0.21 |
| 930 - 4,649 | $0.205 |
| 4,650 - 9,299 | $0.168 |
| 9,300 - 46,499 | $0.161 |
| 46,500 - 92,999 | $0.155 |
| 93,000 - 185,999 | $0.155 |
| 186,000 - 371,999 | $0.151 |
| 372,000 - | $0.15 |




