DDC264CKZAWR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67919366
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | BGA |
| Height | 1.5 mm |
| Interface | Serial |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Max Supply Voltage | 5.1 V |
| Max Supply Voltage (DC) | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Min Supply Voltage | 4.9 V |
| Min Supply Voltage (DC) | 2.7 V |
| Number of A/D Converters | 32 |
| Number of Analog Inputs | 64 |
| Number of Bits | 20 |
| Number of Converters | 32 |
| Number of Elements | 32 |
| Number of Inputs | 64 |
| Number of Pins | 100 |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Power Consumption | 192 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resolution | 2.5 B |
| Sampling Rate | 6.25 ksps |
| Supply Type | Analog, Digital |
| Thickness | 1.07 mm |
| Width | 9 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 35
MOQ:35
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 35 - | $2,720.45 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




