CY2308SXC-1
CYPRESS
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67918243
Date Code:18+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Clock PLL Frequency synthesizer |
| Manufacturer | CYPRESS |
| Type | Fanout Buffers (Distribution)/Zero Delay Buffers |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 1:08 |
| Input | LVCMOS/LVTTL |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Output | LVCMOS |
| Frequency - Max | 133.3MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes/With Bypass |
| Divider/Multiplier | No/No |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 240
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $320.968 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




