CSTNE20M0V530000R0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67918085
Date Code:25+
文档
产品属性
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ω |
| Frequency | 20 MHz |
| Height | 1 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Load Capacitance | 15 pF |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Schedule B | 8541600080, 8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080, 8541600080|8541600080|8541600080|8541600080 |
| Tolerance | 0.5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 30,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.158 |
| 30,000 - 149,999 | $0.158 |
| 150,000 - 299,999 | $0.157 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.157 |
| 1,500,000 - | $0.157 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





