CSTCR4M00G55-R0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67918076
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTCR |
| Type | セラミック |
| Frequency | 4 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | L0.177" x W0.079" (4.50mm x 2.00mm) |
| Height | 0.047" (1.19mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,624
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.193 |
| 30,000 - 149,999 | $0.192 |
| 150,000 - 299,999 | $0.192 |
| 300,000 - | $0.192 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





