CSTCR4M00G55B-R0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67918075
Date Code:20+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 4.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | 4.5x2.0mm |
| Height | 1.2mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 3,106
MOQ:3,106
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,106 - 31,059 | $0.04 |
| 31,060 - 155,299 | $0.039 |
| 155,300 - 310,599 | $0.038 |
| 310,600 - 1,552,999 | $0.038 |
| 1,553,000 - 3,105,999 | $0.038 |
| 3,106,000 - | $0.038 |
| - | - |
| - | - |




