CSTCE8M00G52A-R0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67918073
Date Code:18+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 8.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | 3.2x1.3mm |
| Height | 0.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,645
MOQ:1,645
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,645 - 16,449 | $0.48 |
| 16,450 - 82,249 | $0.478 |
| 82,250 - 164,499 | $0.477 |
| 164,500 - | $0.477 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




