CSTCC2M00G56-R0
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67918066
Date Code:19+
文档
产品属性
| Category | 石英晶体元件/晶体振荡器 Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 2.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 7.2x3.0mm |
| Size / Dimension | 7.2x3.0mm |
| Height | 1.8mm |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.397 |
| 20,000 - 99,999 | $0.395 |
| 100,000 - 199,999 | $0.395 |
| 200,000 - | $0.394 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





