CR02AM-8#BD0
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67917868
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | TO-92 |
| China RoHS | Compliant |
| Height | 5.2 mm |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 3 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 672
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $4.823 |
| 5,000 - | $4.813 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




