CFS1/4CT26A103J
KOA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67917579
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Composition | Carbon Film |
| Height | 1.9 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 10 kΩ |
| Temperature Coefficient | 0 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 4,215
MOQ:4,215
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,215 - 42,149 | $0.023 |
| 42,150 - 210,749 | $0.023 |
| 210,750 - 421,499 | $0.022 |
| 421,500 - 2,107,499 | $0.022 |
| 2,107,500 - 4,214,999 | $0.022 |
| 4,215,000 - | $0.022 |
| - | - |
| - | - |




