CDCE62002RHBR
Texas Instruments
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67917497
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Clock PLL Frequency synthesizer |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Type | Clock Generators |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 2:02 |
| Input | LVCMOS/LVDS/LVPECL/Crystal |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Output | LVCMOS/LVDS/LVPECL |
| Frequency - Max | 1.175GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Device Package | 32-VQFN(5x5) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 585
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $71.899 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




