- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- CCP2E50TTE(KOA)
产品属性
| Case/Package | 1210 |
| Current Rating | 2 A |
| Fuse Current | 5 A |
| Height | 2.4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Number of Pins | 2 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 29,796
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.15 |
| 30,000 - 149,999 | $0.149 |
| 150,000 - 299,999 | $0.148 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.148 |
| 1,500,000 - | $0.148 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




