- Top >
- 被动元件 >
- 电路保护 >
- Fuses >
- CCP2B63TTE(KOA)
产品属性
| Case/Package | 1206 |
| Current Rating | 3.15 A |
| DC Resistance (DCR) | 23 mΩ |
| Fuse Current | 6.3 A |
| Height | 1.4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 17,600
MOQ:6,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 6,000 - 59,999 | $0.066 |
| 60,000 - 299,999 | $0.066 |
| 300,000 - 599,999 | $0.065 |
| 600,000 - | $0.065 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




