CCG30-48-05S
TDK-LAMBDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67917403
Date Code:19+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CCG30 (30W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 76V |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 6A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 90% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off, OCP |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.00"L x 1.00"W x 0.39"H(25.4mm x 25.4mm x 9.9mm) |
| Standard Number | 62368-1 |
| Approval Agency | IEC, UL, CSA, EN, CE, UKCA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 275
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $14.491 |
| 1,000 - 4,999 | $14.463 |
| 5,000 - | $14.44 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




