CC1R5-0512SF-E
TDK-LAMBDA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67917350
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CC-E (1.5W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 9V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 12 ~ 15V |
| Current - Output (Max) | 125mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.65"L x 0.65"W x 0.34"H(16.5mm x 16.6mm x 8.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5
MOQ:5
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 5 - 49 | $38.388 |
| 50 - 249 | $37.828 |
| 250 - 499 | $37.455 |
| 500 - 2,499 | $37.38 |
| 2,500 - 4,999 | $37.324 |
| 5,000 - | $37.279 |
| - | - |
| - | - |




