BTS5180-2EKA
INFINEON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67916952
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power distribution switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | PROFET 12V |
| Switch Type | High-Side |
| Number of outputs (ratio Input: Output) | 2 |
| Rds On (Typ) | 180 mOhms@Tj=25°C |
| Current Limit | 8.0 A |
| Operating voltage | 5 ~ 28 V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | DSO 14pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 7,500
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.932 |
| 10,000 - | $1.927 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




