BTS4175SGA
INFINEON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67916927
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power distribution switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | Classic PROFET |
| Switch Type | High-Side |
| Number of outputs (ratio Input: Output) | 1 |
| Rds On (Typ) | 175 mOhms@Tj=25°C |
| Built in Switch | 有り |
| Current Limit | 6.5 A |
| Operating voltage | 6 ~ 52 V |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | PG-DSO-8 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 30,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $3.216 |
| 10,000 - | $3.211 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





