BTS3028SDL
INFINEON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67916905
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Power distribution switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Series | HITFET |
| Switch Type | Low-Side |
| Number of outputs (ratio Input: Output) | 1 |
| Rds On (Typ) | 30 mOhms@Tj=25°C |
| Current Limit | 18 A |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package | TO-252(DPAK) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 5,000
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $4.443 |
| 5,000 - | $4.433 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




