- Top >
- 电源 >
- 板载电源 >
- DC DC Converters >
- BP5221A(ROHM)
BP5221A
ROHM
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67916413
Date Code:17+
文档
产品属性
| Category | 板载电源 DC DC Converters |
| Manufacturer | ROHM |
| Series | BP5221 |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Voltage - Input (Max) | 38V |
| Voltage - Input (Min) | 8V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 500mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 84% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 70°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.10"L x 0.47"W x 0.77"H(28.0mm x 12.0mm x 19.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 136
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $14.715 |
| 1,000 - 4,999 | $14.687 |
| 5,000 - | $14.665 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





