BLM31PG391SN1L
MURATA
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67916347
Date Code:22+
文档
产品属性
| Case/Package | 1206 |
| Case Code (Imperial) | 1206 |
| Case Code (Metric) | 3216 |
| Contact Plating | Tin |
| Core Material | Ferrite |
| Current Rating | 2 A |
| DC Resistance (DCR) | 50 mΩ |
| Depth | 1.6 mm |
| Frequency | 100 MHz |
| Height | 1.1 mm |
| Impedance | 390 Ω |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Material | Ferrite, Steel |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max DC Current | 2 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Lines | 1 |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Resistance | 50 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 2 A |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Series Resistance | 50 mΩ |
| Shielding | Unshielded |
| Termination | Flat |
| Test Frequency | 100 MHz |
| Tolerance | 25 % |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 8,000
MOQ:3,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 29,999 | $0.093 |
| 30,000 - 149,999 | $0.092 |
| 150,000 - 299,999 | $0.092 |
| 300,000 - 1,499,999 | $0.092 |
| 1,500,000 - | $0.091 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





