BGS22WL10E6327
INFINEON
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67916277
Date Code:14+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply | 2.4 ~ 3.6V |
| Frequency Range | 0.1 ~ 3GHz |
| Circuit | DPDT |
| Insertion Loss | 0.33dB@1GHz |
| Isolation | 38dB@1GHz |
| Device Package | TSLP-10-1 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 12,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.644 |
| 25,000 - 124,999 | $0.643 |
| 125,000 - | $0.642 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




