BCR20LM-16LB#B00
RENESAS
RoHS状态:PBF
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67916049
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | TO-220-3 |
| China RoHS | Compliant |
| Element Configuration | Single |
| Part Family | BCR20LM-16LB |
| Height | 4.7 mm |
| Leakage Current | 5 mA |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Repetitive Reverse Voltage (Vrrm) | 800 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 3 |
| REACH SVHC | Yes |
| RMS Current (Irms) | 20 A |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 5,118
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.711 |
| 1,000 - 4,999 | $12.683 |
| 5,000 - | $12.661 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




