AMP02FSZ
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67914870
Date Code:11+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | Instrumentation |
| Voltage - Input Offset | 40 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 9 V |
| Current - Input Bias | 4 nA |
| Current - Output / Channel | 32 mA |
| Current - Supply | 5 mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 6 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 65
MOQ:65
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 65 - 649 | $44.131 |
| 650 - | $44.073 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





