AHF21
PANASONIC
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67914690
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 100 kΩ |
| Depth | 11.9 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Through Hole , Vertical |
| Number of Pins | 4 |
| Output Type | ANALOG |
| Packaging | Bulk |
| Termination | PCB |
| Width | 9.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 3,274
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.872 |
| 1,000 - 4,999 | $12.844 |
| 5,000 - | $12.822 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




