ADUM7223ACCZ
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67914485
Date Code:22+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | LGA |
| Data Rate | 1 Mbps |
| Fall Time | 12 ns |
| Height | 1 mm |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Junction Temperature (Tj) | 125 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 4 A |
| Max Output Voltage | 18 V |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 4.5 V |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.6 mA |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Drivers | 2 |
| Number of Outputs | 2 |
| Number of Pins | 13 |
| Operating Supply Current | 1.6 mA |
| Output Current | 4 A |
| Propagation Delay | 40 ns |
| REACH SVHC | No |
| Rise Time | 12 ns |
| Schedule B | 8543709655, 8543709655|8543709655|8543709655|8543709655|8543709655 |
| Width | 5.1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 2,000
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $6.174 |
| 5,000 - | $6.164 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




