ADUM1400CRWZ-RL
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67914118
Date Code:25+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | SOIC |
| Channel Type | Unidirectional |
| Data Rate | 90 Mbps |
| Isolated Power | No |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.7 V |
| Nominal Supply Current | 11 mA |
| Number of Channels | 4 |
| Number of Pins | 16 |
| Operating Supply Current | 11 mA |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Output Current | 22 mA |
| Packaging | Cut Tape |
| Propagation Delay | 32 ns |
| Pulse Width Distortion (PWD) | 2 ns |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8543709655, 8543709655|8543709655|8543709655|8543709655|8543709655 |
| Turn-On Delay Time | 32 ns |
| Type | General Purpose |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,154
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $12.479 |
| 1,000 - 4,999 | $12.451 |
| 5,000 - | $12.429 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




