ADL5513ACPZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67912912
Date Code:25+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMax WLAN |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Input Range | -58dBm~6dBm |
| Frequency | 1MHz~4GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 1MHZ-4GHZ 16LFCSP |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-LFCSP-VQ(3x3) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 1,025
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $26.491 |
| 1,000 - 4,999 | $26.463 |
| 5,000 - | $26.436 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




