ADL5502ACBZ-P7
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67912909
Date Code:11+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular CDMA2000 OFDM W-CDMA |
| Voltage - Supply | 2.5V~3.3V |
| Input Range | -15dBm~12dBm |
| Frequency | 450MHz~6GHz |
| Accuracy | ±0.25dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-WLCSP(1.46x1.46) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 668
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.888 |
| 2,500 - 12,499 | $8.876 |
| 12,500 - | $8.867 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




