ADL5500ACBZ-P2
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67912906
Date Code:11+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Case/Package | 100 |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.1 mA |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 596 µm |
| Width | 1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 495
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.172 |
| 2,500 - 12,499 | $8.161 |
| 12,500 - | $8.152 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




