ADG918BRMZ-REEL7
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67912834
Date Code:18+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 射频-分立器件/集成电路/模块 RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | General Purpose |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2.75V |
| Test Frequency | 1 GHz |
| Frequency Range | 0Hz ~ 2GHz |
| Circuit | SPDT |
| IIP3 | 36dBm |
| P1dB | 17dBm |
| Topology | Absorptive |
| Insertion Loss | 0.8dB |
| Isolation | 37dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 8,523
MOQ:250
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.888 |
| 2,500 - 12,499 | $8.876 |
| 12,500 - | $8.867 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




