产品属性
| Case/Package | MSOP |
| Clamping Voltage | 40 V |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 850 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 15 µW |
| Radiation Hardening | No |
| Width | 3 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 1,000
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $36.469 |
| 1,000 - | $36.419 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




