ADF4154BRUZ-RL7
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67912415
Date Code:20+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Clock PLL Frequency synthesizer |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Type | Fractional-N Synthesizer (RF) |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.3V |
| Ratio - Input:Output | 2:01 |
| Input | CMOS/TTL |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Output | Clock |
| Frequency - Max | 4GHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | Yes |
| Divider/Multiplier | No/Yes |
| Product Overview | IC FRACT N SYNTH 16TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 71
MOQ:71
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 71 - 709 | $16.617 |
| 710 - 3,549 | $16.594 |
| 3,550 - 7,099 | $16.566 |
| 7,100 - | $16.546 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




