- Top >
- 半导体 >
- 集成电路/集成电路 >
- Interfaces >
- Codec >
- ADAV803ASTZ(ANALOG DEVICES)
产品属性
| Case/Package | LQFP |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 1.4 mm |
| Interface | I2C, Serial |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 3 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | LAST TIME BUY (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Number of A/D Converters | 2 |
| Number of Bits | 24 |
| Number of D/A Converters | 2 |
| Number of Pins | 64 |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resolution | 3 B |
| Sampling Rate | 96 ksps |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Signal to Noise Ratio (SNR) | 102 dB |
| Type | General Purpose |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 320
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $43.186 |
| 1,000 - | $43.136 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




