ADA4528-1ARMZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67912062
Date Code:22+
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Amplifier Type | Zero Drift |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Voltage - Input Offset | 0.3 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.2 V |
| Current - Input Bias | 90 pA |
| Current - Output / Channel | 40 mA |
| Current - Supply | 1.5 mA |
| Gain Bandwidth Product | 4 MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| Slew Rate | 0.5 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 622
MOQ:500
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - 4,999 | $4.981 |
| 5,000 - | $4.971 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |





