ADA4432-1WBCPZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67912033
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| -3db Bandwidth | 10.5 MHz |
| Bandwidth | 10.5 MHz |
| Contact Plating | Tin |
| Height | 800 µm |
| Input Bias Current | 35 pA |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 3 years ago) |
| Max Junction Temperature (Tj) | 150 °C |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.6 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 7.6 mA |
| Operating Supply Voltage | 3.3 V |
| Output Current per Channel | 50 mA |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Schedule B | 8542330000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
库存量: 18,668
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $3.067 |
| 10,000 - | $3.062 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




