AD9744ARUZ
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67911870
Date Code:21+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
文档
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 DA converters DAC |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Series | TxDACR |
| Reference Type | External/Internal |
| Output Type | Current - Unbuffered |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 3.6V |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 3.6V |
| Differential Output | Yes |
| Settling Time | 11ns(Typ) |
| Number of D/A Converters | 1 |
| INL/DNL (LSB) | ±0.8/±0.5 |
| Architecture | Current Source |
| Data Interface | Parallel |
| Number of Bits | 14 |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 28-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 100
MOQ:100
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $54.715 |
| 1,000 - | $54.661 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




