AD8646ARMZ-REEL
ANALOG DEVICES
RoHS状态:RoHS
库存类别:质量保证库存
供应商排名:B-1
Management ID:st67911595
Date Code:23+
本公司如有多个同型号产品同时显示时,不一定只限于上述图像的产品。
需要详细资讯时,请点击上面客服洽询与我们联络。
产品属性
| Category | 集成电路/集成电路 Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Current - Input Bias | 300 fA |
| Gain Bandwidth Product | 24 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 11 V/μs |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
库存量: 18,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 购买数量 | 单价(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.523 |
| 10,000 - | $1.519 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




